O FIRMIE // KARALUS KLASSIKTECHNIK

Firma Karalus Klassiktechnik powstała w sierpniu 1994 roku. Od samego początku związana jest z motoryzacją. Zajmuje się handlem częściami oraz usługami związanymi z naprawą samochodów. Naszą dewizą stała się perfekcja i rzetelność w wykonywaniu przez nas usług na najwyższym poziomie, co potwierdzają zadowoleni Klienci naszej firmy.

Od 2010 roku poszerzyliśmy naszą działalność o kompleksową naprawę samochodów zabytkowych, która stała się naszą wizytówką. Pasja, z którą przywracamy do życia zabytkowe pojazdy stanowi nasz nadrzędny cel. Firma prowadzi również usługi w zakresie odtwarzania uszkodzonych elementów chromowanych do samochodów zabytkowych. W tej dziedzinie współpracujemy z wieloma firmami i pasjonatami z całej Europy.

Nasza firma oddana jest włoskiej stylistyce, która stała sie najbliższa naszemu sercu, choć samochody wszystkich marek potrzebujące fachowej naprawy stanowią dla nas wyzwanie, które realizujemy w oparciu o nasze doświadczenie i najlepszą wiedzę. Niektóre z naszych zakończonych projektów były eksponowane na największych targach Oldtimerów w Essen.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktem z naszą firmą.

Prace karoseryjne

Profesjonalnie odrestaurujemy każdy pojazd.

ELEMENTY CHROMOWANE

Realizujemy zlecenia naprawy i odnowy elementów chromowanych.

LAKIEROWANIE

Współpracujemy z lakierniami o wysokim standardzie usług.

Mechanika

Kompleksowa naprawa silników oraz podzespołów i zawieszeń.